انجمن خیریه کمک به بیماران هموفیلی و تالاسمی مبتلا به هپاتیت سی در ایران

مهم:

1) این روش کمک کردن تنها مختص ایرانیان مقیم خارج کشور میباشد.
2) سرپرستی این امر خیریه بر عهده اینجانب دکتر سیدمحمد میری میباشد.

ترجمه لینک به زبان انگلیسی English Link

سابقه: 
بیماریهای خونی مادرزادی مانند هموفیلی وتالاسمی برای درمان خود تقریبا به طور دایم نیازمند دریافت خون و فراورده های خونی میباشند. از اینرو، بروز بیماریهای ویروسی منتقله از طریق خون و فراورده های خونی در این گروه از بیماران مزمن بیشتر و حادتر از سایر گروهها دیده میشود. بدون شک اضافه شدن هپاتیت سی بر روی بیماران هموفیلی و تالاسمی، عوارض و طول مدت درمان هپاتیت را در آنها پیچیده تر میکند. در کشور ما ایران شیوع تالاسمی و هموفیلی بالا بوده و بیماران بسیار زیادی به علل مختلف مبتلا به این بیماری ویروسی گردیده اند.

هدف:
این انجمن با هدف جمع آوری کمکهای خیریه نقدی ایرانیان مقیم خارج از کشور به هموطنان داخل ایران راه اندازی گردیده است. از یک سو تمایل و اشتیاق ایرانیان مقیم کشورهای مختلف به کمک به هموطنان و از سوی دیگر مشکلات ناشی از تحریم سیستم انتقال پول به ایران ما را بر آن داشت تا این سیستم خیریه را بطور آزمایشی راه اندازی کنیم.

معرفی:
انجمن به طور آزمایشی بصورت خیریه، غیردولتی و مستقل در وب سایت اینجانب راه اندازی گردیده است. برای مطالعه بخشی از اقدامات و کمکهای علمی و درمانی شبکه هپاتیت ایران میتوانید به این صفحات (1 و 2) مراجعه نمایید.

چرا بیماران هموفیل و تالاسمی؟
1) به علت همراهی استاد ارجمندم جناب پروفسور سیدموید علویان که سالها عمر شریف و گرانقدرشان را در راه درمان این گروه از بیماران صرف نموده اند که بدون شک میتوانند راهنمای بسیار مناسبی برای هزینه کرد این کمکهای خیریه در بیماران مربوطه باشند.
2) همچنین به علت سابقه فعالیت علمی، پژوهشی و درمانی اینجانب در درمانگاههای مرتبط در ایران

روش هدایت کمکهای نقدی:
کمکهای نقدی شما از طریق آنلاین توسط اینجانب سیدمحمد میری جمع آوری شده و برای کمک هزینه درمان بیماران هموفیلی و تالاسمی مبتلا به هپاتیت سی در ایران به "شبکه هپاتیت ایران" و استاد گرانقدر و زحمتکش جناب آقای دکتر سیدموید علویان (استاد دانشگاه و فوق تخصص گوارش و کبد) تحویل داده خواهد شد تا به عنوان کمک بخشی از هزینه های درمان بیماران نیازمند تالاسمی و هموفیلی استفاده گردد.

تماس با ما:
از یکی از سه طریق زیر:
1) ایمیل: دکتر سید محمد میری (drmiri *at* gmail.com) و یا پروفسور سید موید علویان alavian *at* thc.ir 
2) صفحه تماس در وب سایت
3) تماس تلفنی: دکتر سیدمحمد میری در هلند (0031657344482) و یا درمانگاه پروفسور علویان در تهران (00982188945186)

روشهای کمک خیریه:

الف) از طریق پرداخت آنلاین با کارتهای اعتباری و PayPal
1) پس از کلیک بر روی لینک زیر، به سایت PayPal هدایت میشوید.
2) پس از تعیین مقدار نقدی کمک (درصورتیکه قبلا در این سایت ثبت نام نکرده بودید)، لازم است تا ابتدا در سایت PayPal ثبت نام نمایید.
3) در نهایت می بایست کمک آنلاین خود را تایید نمایید.

لینک ورود به صفحه پرداخت آنلاین کمکهای نقدی شما از طریق مسترکارت، ویزاکارت، آمریکن اکسپرس و یا پی پل

ب) از طریق حساب بانکی و انتقال به کارت
اگر میخواهید از طریق حساب بانکی در این کار خیر سهیم باشید:
1) اگر داخل ایران هستید مستقیما به جناب آقای دکتر سیدموید علویان ایمیل بزنید و درخواست شماره حساب برای "کمک به بیماران" نمایید.
2) اگر در خارج از ایران هستید لطفا به اینجانب (دکتر سیدمحمد میری) ایمیل بزنید تا شماره حساب بانکی و روش انتقال پول ارسال گردد.


لیست خیرینی که با ما در کمک به نیازمندان همراه بوده اند:

گزارش فعالیت خیرین و کمک آنان