Translator

Maastricht Public Holidays 2010 PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Monday, 04 January 2010 12:34

List of School holidays 2009-2011 only in Zuid (South) of Netherlands

Cause 2010 2011
Voorjaar zuid
20-02-2010
28-02-2010
19-02-2011
27-02-2011
Meivakantie
30-04-2010
09-05-2010 30-04-2011 08-05-2011
Zomer zuid vo
17-07-2010
05-09-2010 09-07-2011 28-08-2011
Zomer zuid bo
24-07-2010 05-09-2010 09-07-2011 21-08-2011
Herfst zuid
16-10-2010 24-10-2010
Kerstvakantie
18-12-2010 02-01-2011

School holidays on all parts of Holland in 2009 & 2010
bo = primary / special education school

2010

22-02-2010 t/m 28-02-2010 Voorjaarsvakantie noord, midden en zuid (bo + vo)
22-02-2010 to 28-02-2010 spring north, center and south (bo + vo)
30-04-2010 t/m 09-05-2010 Meivakantie noord, midden en zuid (bo + vo) 30-04-2010 to 09-05-2010 Mai holiday north, center and south (bo + vo)
10-07-2010 t/m 22-08-2010 Zomervakantie noord (bo) 10-07-2010 to 22-08-2010 Summer north (bo)
10-07-2010 t/m 29-08-2010 Zomervakantie noord (vo) 10-07-2010 to 29-08-2010 Summer north (vo)
03-07-2010 t/m 15-08-2010 Zomervakantie midden (bo) 03-07-2010 to 15-08-2010 Summer middle (bo)
03-07-2010 t/m 22-08-2010 Zomervakantie midden (vo) 03-07-2010 to 22-08-2010 Summer middle (vo)
24-07-2010 t/m 05-09-2010 Zomervakantie zuid (bo) 24-07-2010 to 05-09-2010 Summer south (bo)
17-07-2010 t/m 05-09-2010 Zomervakantie zuid (vo) 17-07-2010 to 05-09-2010 Summer south (vo)

Public Holidays 2010

2010

Nieuwjaarsdag 1 januari 2010 (vrijdag)
New 1 January, 2010 (Friday)
Pasen eerste Paasdag 4 april 2010 (zondag) Easter first Easter April 4, 2010 (Sunday)
Pasen tweede Paasdag 5 april 2010 (maandag) Easter Easter Monday April 5, 2010 (Monday)
Koninginnedag 30 april 2010 (vrijdag) Queen April 30, 2010 (Friday)
Bevrijdingsdag 5 mei 2010 (woensdag) Liberation 5 May, 2010 (Wednesday)
Hemelvaartsdag 13 mei 2010 (donderdag) Ascension Day May 13, 2010 (Thursday)
Pinksteren eerste Pinksterdag 23 mei 2010 (zondag) Pentecost first Pentecost May 23, 2010 (Sunday)
Pinksteren tweede Pinksterdag 24 mei 2010 (maandag) Whit Sunday Whit Monday May 24, 2010 (Monday)
Kerstmis eerste Kerstdag 25 december 2010 (zaterdag) Christmas first Christmas December 25, 2010 (Saturday)
Kerstmis tweede Kerstdag 26 december 2010 (zondag) Christmas Boxing Day December 26, 2010 (Sunday)

 


Overige Feestdagen & Feesten 2010 = Other Holidays & Celebrations 2010
Carnaval 14 t/m 16 februari 2010 = Carnival 14 to February 16, 2010
Goede vrijdag 2 april 2010 (vrijdag) = Good Friday, 2 April, 2010 (Friday)

Ramadan 2010 = amadan 2010
Ramadan 11 augustus (woensdag) t/m 9 september (donderdag) 2010 = Ramadan August 11 (Wednesday) to September 9 (Thursday) 2010
Suikerfeest 10 september 2010 (vrijdag) = uikerfeest September 10, 2010 (Friday)

Link:
http://www.anywhere.nl/Incentives/Schoolvakanties/page.aspx/184?iid=45&sid=44&pid=35

Last Updated on Monday, 11 January 2010 12:07